Dram
Warrior izle 2019
Warrior izle 2019
Warrior izle 2019Warrior, 10 bölümden oluşan ilk sezonu ile izleyicilerinin karşısına geçmektedir. Dizi Cinemax ekranları için hazırlanmaktadır. Ülkemizde de yayınlanmasının ardından anında çevrililerinin gerçekleşmesi sonrasında izlenebilmektedir. Dövüş ve aksiyon türünde olan dizinin senaryo aşamasının Bruce Lee’den alınan feyz ile tamamlandığı bilinenler arasındadır. Bu nedenden ötürü dizinin bölümleri içerisinde bol bol dövüş sahneleri görmek mümkün olmaktadır.Dizi, San Francisco’da yer alan bir Çin Mahallesi’nde geçmektedir. Warrior konusu iç savaşın sona erdiği dönemlerde kendini göstermektedir. İç savaş süresinde Çin’de bulunan genç bir adam artık San Francisco’daki Çin Mahallesine taşınmıştır. Dövüş sanatlarında uzman olan genç adam istemediği halde kendini farklı bir ortamda taraf olmak zorunda bulmuştur. Çin Mahallesi’nde devam eden savaşlarda yer alan genç adam, kendi yolunu çizmek konusunda halen kararlıdır. Ancak bu durum zannedildiği kadar kolay olmayacaktır.Warrior 2019 Türkçe AltyazılıWarrior, oldukça gerçekçi şekilde çekilen yabancı dizilerden biridir. Bu nedenden ötürü dizinin kadrosunda yer alan oyuncuların uzun bir dövüş sanatları eğitimi aldıkları bilinmektedir. Böylece ekranlarda görülen sahnelerin gerçekçi bir şekilde yayınlanması sağlanmaktadır. Warrior dizisinde tol alan başlıca oyuncular; Andrew Koji, Jason Tobin, Olivia Cheng ve Dianne Doan şeklindedir. ABD yapımı olan dizinin bölüm uzunlukları 60 dakika sürmektedir. Dizinin ikinci sezonu hakkında onay alıp almadığı haberleri ise ilk sezonun sonlarına doğru izleyenler ile paylaşılacaktır.
 • 2019
 • 50
 • IMDb 4.3
 • 4
 • 0
Quicksand izle Full 720p
Quicksand izle Full 720p
Quicksand izle Full 720pNe kadar mutlu bir hayat yaşarsanız yaşayın sonundan hayatınızda bir hüsran olmayacak diye bir durum maalesef ki yoktur. Karşımıza çıkan bu film içinde konunun pek de farklı olmadığını söylemek doğru olacaktır. Özellikle de sonucunda harika bir hayatınız var ise; kaçınılmaz yok, mutlaka o hayatın bir yerinde bir ıkıntı çıkacaktır. Her ne kadar bunun olmaması için çaba gösteriyor olsanız bile; kendinizi bu durumdan sıyıramayacak ve daha büyük bir felakete bile yol açabileceksiniz. Bunun olmaması için kendinizi dış etmenlerden korumanız gerektiğini Quiksand filminde göreceksiniz.Quicksand izle Türkçe AltyazılıMuhteşem bir hayattan bahsediliyor bu filmde. Hem öylesine güzel bir hayat ve öylesine güzel bir aile ki; insan başlarına kötü şeylerin gelmeyeceğini düşünüyor. İngiliz çift Akdeniz'de muazzam bir hayatı sürdürmektedir. Bir gün oğulları kendilerini ziyaret gelir ve asıl hayat mücadelesi burada başlar. Bölgenin yerlileri tarafından oğulları öldürülmektedir. Aradan zaman geçtikten sonra; oldukça gizemli birisi bu aileye bir intikam alma teklifinde bulunur ve karşılığında bir başka cinayet meydana gelecektir. İşin kötüsü ise; hayır deme imkanları yoktur.
 • 2019
 • 45
 • IMDb 7.6
 • 10
 • 0
American Gods izle
American Gods izle
American Gods Konusu: American Gods izleGünümüzde en popüler filmler ve diziler genellikle kitap uyarlamalarından oluşmaktadır. American Gods dizisi de kitap uyarlaması olarak yayınlanan dizilerden biridir. Dizinin Neil Gaiman’ın American Gods kitabından uyarlandığı bilinmektedir. Dizinin ana karakteri Shadow isimli genç bir adamdır.Shadow hapisten çıktığında eşinin bir trafik kazası sonrasında hayatını kaybettiğini öğrenecektir. Bu da genç adamın bambaşka yollara gitmesine neden olacaktır. American Gods konusu genç adamında karısının cenazesine giderken biri ile tanışması ile kendini oldukça belli etmektedir. Düzgün giyimli yaşlı adam Shadow ‘a uçak yolculuğu boyunca farklı uyarılarda bulunmaktadır. Yaşlı adamın verdiği bilgiler karşısında neredeyse eşinin acısını unutan Shadow, yaklaşan kötü olaylar karşısında kendine de bir rol bulacaktır.American Gods İçerik BilgileriDizinin yönetmenliği bir kişi tarafından yapılmamaktadır. American Gods yönetmenleri arasında; Vincenzo Natali, Adam Kane ve David Slade gibi isimler geçmektedir. İlk sezonu 2017 yılında yayınlanan, ikinci sezonu ise halen devam eden dizinin yapımcıları Loretta Ramos ve Dauri Chase ‘den oluşmaktadır. Dizinin ana karakteri olan Shadow Moon, Ricky Whittle tarafından canlandırılmaktadır. Shadow ’un uçakta tanıştığı Mr. Wednesday ise Ian McShane oyunculuğu ile ekranlara gelmektedir. Emiky Browning ise Laura Moon ‘a hayat vermektedir.
 • 2017
 • 60
 • IMDb 6.8
 • 39
 • 0
Black Summer izle
Black Summer izle
Yeni Netflix Dizisi Black SummerYavaş yavaş yeni diziler gelmeye başlıyor ve bu da bizleri büyük bir heyecanın içerisinde sürüklüyor. Her ne kadar artık dizi ve film konusunda kendimiz bir sınır koyuyor olsak ve aynı zamanda da her diziyi izlemek istemesek bile, Black Summer dizisi bu dizilerden farklı olarak karşımıza çıkacaktır. Netflix dizilerinin sürekli olarak reklamını gördüğümüz zaman, bu da o reklamlarda meydana gelen dizilerden birisidir diyeceksiniz. Oldukça gerilim ve korku dolu bir film olduğunu söylemek bu aşamada doğru olacaktır.Black Summer Dizi KonusuKorku ve gerilim dizileri, herkesin ilgisini çekiyor. Bir filmde bu kategorileri karşınıza çıkartabilir ve sonrasında ise; bunu güzel bir sonla bitirebilirsiniz. Fakat aynı durum dizi için asla geçerli değildir. Özellikle de herkesin izleyeceğinden emin olduğumuz bir dizi söz konusu olduğu zaman, devamında nasıl bir senaryo getireceğini maalesef bizler de kestiremiyoruz. Black Summer dizisi için ise konu olukça açık ve sırlarla doludur.Bir yaz mevsimidir. Her ne kadar yazlar her zaman için mutlu ve huzurlu olsa bile; bu yaz mevsiminde olaylar çok daha farklı bir seyirde işlemeye devam edecektir. O yaz mevsiminde bir zombi saldırısı ve zombi kıyameti gerçekleşmiştir. Bu saldırıdan kurtulmak isteyen bir anne ve çocuğu bulunmaktadır ve onların hiç kimse tarafından bulunmayacak bir yere gitmeleri gerekmektedir. Aslında olayın özü tamamen kaçmak zorundadırlar. Anne ise; burada kendileri için oldukça zor kararlar almak zorunda kalacaktır.Black Summer'ın Fragmanı YayımlanmıştıNetflix'in en çok ses getirecek olan dizilerinden birisi; Black Summer dizisi olacaktır. Aslında baktığımız zaman, sadece bir zombi saldırısını görmeyeceğiz. Bundan daha fazla şeylerin olduğuna şahit olacağız. Zombi saldırısı sonucundan ülkede meydana gelen sadece bir çarpışma ya da savaş değildir.
 • 2019
 • 60
 • 73
 • 0
Undercover Netflix izle
Undercover Netflix izle
Undercover Netflix izleZamanı geldi ve artık Netflix dizileri yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Bu dizilerden birisi olan Undercover dizisi ise neredeyse en çok ses getiren dizilerden birisi olacaktır. Özellikle de 5-17 Mart arasında Cinequest Film Festivali'nden, Jüri Özel En İyi Dizi ödülünü aldığını öğrendiğimiz zaman, şimdiden büyük ses getireceğini görebiliyoruz. Hem gerilim hem dram hem de suç temalı bir dizi ile karşı karşıya olmamız, bizleri konuları açısından oldukça memnun ediyor diyebiliriz. 3 Mayıs 2019'da gösterime girecek olan Netflix dizisi, şimdilerde yayımlanmış fragmanı sayesinde bekleyenleri ile buluştu.Undercover 2019 dizisi izleKarşımıza çıkan bu yeni dizinin konusundan size bahsettiğimiz zaman; aslında oldukça ilgi çekici bir dizi konusu olduğunu göreceğiz. Dünya üzerinde herkes tarafından bilinen ve herkes tarafından tanınan bir adam olan Ferry Bouman, ekstazi üretme konusunda piyasanın en iyisidir. Fakat tüm dünya bu konu hakkında bilgi sahibi olmasına rağmen, maalesef ellerinden bir şey gelmemekte ve ne yapacaklarını bilmemektedirler. Hollanda ve Belçika sınırında yaşamını sürdüren Bouman'ın yakınına iki ajan taşınır ve çetenin artık alt edilmesi gerekmektedir.
 • 2019
 • IMDb N/A
 • 64
 • 0
Blindspot izle
Blindspot izle
Blindspot Son Bölüm izleBazı diziler işte tam olarak bu şekilde efsanevi bir olay doğrultusunda ortaya çıkmaya başlar. Bu dizide de sonuç farksızdır ve aslında pek de göze batmayan bir durumun altında, ne kadar büyük olaylar olduğunu bizlere anlatacaktır. Bir kadın üzerinden giden bu hikayede yine FBI baş rollerde yerlerini alacaktır. The Flash ve Arrow'un yaratıcılarından olan Greg Berlant'ın elinin değdiğini ilk zamanlardan itibaren anlayacaksınız. Özellikle de bazı diziler ile aynı senelerde çıkıyor olması, bizlere içten içe bir karşılaştırma unsuru olarak gözüküyor. Bu sayede de diğer dizilerin yanı sıra bu diziden çok daha fazla keyif aldığımızı görebiliyoruz.Blindpot 3.Sezon izleBlindspot dizisi, tam da bahsettiğimiz kısımlarda kendine yer edinmiş bir dizidir. Özellikle de oyunculuk ve aynı zamanda senaryonun birleşiminden bunu ne kadar iyi gördüğümüzü söyleyebiliriz. Burada karşımıza çıkan ana karakter ve olayların üzerinden gidilmesi gereken karakter; Jane Doe karakteridir. Jane bir gün inanılmaz bir şekilde kaçırılır ve kendine geldiği zaman tüm vücudu dövme ile kaplı bir şekilde Times Meydanı'nda bulunur. FBI tarafından bulunan Jane'nin vücudundaki her dövme bir başka suçun ipucudur.
 • 2015
 • Amerika
 • 43
 • IMDb 6.3
 • 126
 • 0
Atiye – The Gift izle
Atiye – The Gift izle
Atiye Dizisi Konusu : Atiye - The Gift son bölüm izleDizinin isminden de anlaşıldığı gibi konusu Atiye isminde genç bir kadının yaşamını ele alıyor. Atiye 2019 dizisi izle ilk sezonda karakterlerin tamamının bilinen yönlerini ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Yapılan açıklamalara göre Atiye, düzenini uzun süre önce kurmuş hem genç hem de güzelliği ile dikkat çeken bir ressamdır. Hayatına İstanbul’da devam eden genç kadının uzun süreli bir ilişkisi de bulunmaktadır. Sadece aşk hayatında değil mesleğinde de her şey yolunda olan Atiye, açacağı bireysel sergi için aralıksız olarak çalışmaya devam etmektedir.Atiye Netflix dizisi izleAtiye’nin yaşamını değiştirecek olan olay ise yeni bir keşfin sonrasında gerçekleşecektir. Atiye - The Gift dizisinin diğer ana karakterlerinden biri olan Erhan, arkeolog olarak çalışmaktadır. Genç adam Göbeklitepe kalıntılarında çalışmaktadır. Çalışmaları sırasında bulduğu esrarengiz eserler ise Erhan’ı direkt olarak Atiye’ye yönlendirecektir. Geçmişten gelen izlerin Atiye ile bağlantısı ise dizinin ana konusunu meydana getirecektir. Birden tüm hayatı değişmek zorunda kalan Atiye, gerek aşk gerek iş konusunda oldukça zorlayıcı seçimler yaparak yeni yollar çizecektir.
 • Türkiye
 • IMDb N/A
 • 153
 • 0
Love in Time
Love in Time
LOVE IN TİME İZLEGüney Kore dizilerinden biri olan ve de oldukça da vamp bir konu içeren Love İn Time dizisi, doğaüstü olayları ele almasının yanı sıra Hong Kong'un en önemli dizilerinden biri olma niteliği de taşımaktadır. Yapımın başrollerinde Tang Danson, Wai Michelle ve Yin Terence bulunuyor. Love İn Time'ın ilk sezonunda toplamda 9 bölüm bulunmaktadır. İkinci sezonun ne zaman çekileceği konusunda ise henüz yapımcılar bilgilendirme yapmamışlardır. Gelecek olan yeni bölümlerin de yine 9 bölüm olacağı düşünülüyor. Çünkü yapım bir mini dizi olarak nitelendirilmektedir. Ana tema 243 yaşını tamamlanmış olan vampir Roy'un üzerine kurulmuştur. Onun uzun yıllar boyunca süren yaşamının tek bir amacı vardır o da insanları diğer vampirlerden korumak! Ancak kaderin ona sunduğu fırsatlardan sonra yeniden insanlardan biri olmak Roy için, inanılmaz bir deneyim olacaktır.LOVE IN TİME KONUSUHem ülkemizde hem de diğer Avrupa ülkelerinde vampir temasını işleyen diziler oldukça revaçtadır. Love İn Time dizisi de gerek çekimlerinin kalitesi gerekse oyuncuların başarısı ile bir hayli dikkat çekmektedir. Dizinin her bölümü ortalama 45 dakika sürer. Roy, romantik bir adam olması nedeniyle hayatını 200 sene boyunca devam ettirme şansına sahip olmuştur. O, diğer vampirlere göre insanlarla yakınlık kurmayı başarmış tek adamdır. Bu nedenle de ailesiyle beraber ülkenin en sakin köylerinden birinde yaşamını devam ettirmektedir. Hayatına hiç beklemediği anda giren sevgilisinin vahşi bir cinayete kurban gitmesi, kendisinin de inanılmaz değişimler yaşamasına neden olacaktır.
 • IMDb 8.1
 • 179
 • 0
Game Payabaht Altyazılı İzle
Game Payabaht Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Türkiye'de bir ilk? Bir çok insanın arayıp ancak bulamadığı filmi yani Game Payabaht filmini sitemizden altyazılı izleme şansini sizlere veriyoruz .GAME PAYABAHT İZLEOldukca dramatik şekilde başlayan dizide Akkee ailesi oldukca zor günler geçirmektedir. İflasın eşliğinde olan aile Chatchanok'unun neden olduğu intiharlada oldukca sarsılırlar.Game Payabaht İzleTayland yapımı romantik komedi Game Payabaht dizisinin oyuncu kadrosunda ülkenin en ünlü oyuncuları Chakrit Yamnarm ve de Kob Suvanant Kongying bulunuyor. Dizinin şu anda 1. sezon bölümleri tamamlanmış olup, ilk sezonda toplamda 18 bölümün bulunduğu bilinmektedir. Öyle ki yapımın fanları şimdiden gelecek ikinci sezon bölümlerini merakla bekliyor. Fakat dizi yapımcılarından 2. sezon hakkında herhangi bir açıklama gelmemiştir. Game Payabaht yapımının ana teması ise Akkee karakterinin başından geçenler üzerine kurulmuştur. Genç adamın ailesinin iflas etmesi ve devamında bir intihar vakasının meydana gelmesi aile içerisinde kopuklukların yaşanmasına neden olacaktır. Akkee yaşanan intihar olayından sonra kız kardeşi Wanisa'nın çok sevdiği sevgilisi Chatchanok'un suçlayarak ve gerçeklerin açığa çıkması için çabalar.Game Payabaht Full HD izleWanisa ergenlik çağına girdiğinden bu yana güzelliğini ön planda tutmuş, bakımına önem veren ve de zenginliği çok seven genç bir kadın olarak hayatını devam ettirmiştir. Ancak bir gün ailesinin bilinmeyen bir nedenden dolayı iflas etmesi, babasının intihar etmesine neden olur. Bu intihardan dolayı erkek kardeşi onun çok sevdiği sevgilisi Chatchanok'u suçlar. Chatchanok'un annesi ise bu nedenlerden dolayı asla ikinin ilişkisini onaylamaz. Oğlunu başkasıyla evlendirmek için girişimde bulunur. Bunu duyan Wanisa ise büyük hayal kırıklığı yaşayacak, bilinçsiz girişimleri nedeniyle de başına oldukça kötü şeyler gelecektir. Akkee yaşanan olayların intikamını almak ve de kız kardeşini içinde bulunduğu durumdan kurtarmak için Chatchanok'un kız kardeşini kaçırır. Bu olay zamanla aşık olmasına neden olacaktır.
  • 160
  • 0
  24: Live Another Day
  24: Live Another Day
  Her sezonu 24 bölüm olarak yayınlanan ve 8. sezonuyla 2010′da ekranlara veda eden 24, 4 yıl aradan sonra tekrar FOX ekranlarıyla buluşuyor. Terörle Mücadele Biriminde ajan olan çalışan Jack Bauerin (Kiefer Sutherland) teröristlere karşı mücadelesini konu alan dizi, gerçek zamanlı işliyor ve her bölümü bir saati, her sezonu ise bir günü anlatıyor. 24: Live Another Dayini hikâyesi saat 13:00′te başlayacak. hdizle3.com iyi seyirler diler.
  • 2014
  • 46
  • IMDb 8.4
  • 180
  • 0
  Whiskey Cavalier
  Whiskey Cavalier
  Sert ama hassas FBI süper ajanı Will Chase duygusal bir ayrılığın ardından sert ve göz korkutan CIA dedektifi Francesca'nın yanına atanır. Birlikte kusurlu, komik ama cesur bir casus ekibi oluştururlar. Arkadaşlığın, romantizmin ve iş ilişkisi politikasının zorlu yollarında dünyayı ve birbirlerini kurtarmaya başlarlar. hdizle3.com iyi seyirler diler.
  • 2019
  • 43
  • 190
  • 0
  Hand of God
  Hand of God
  Pernell Harris (Ron Perlman) kuralları katı bir biçimde uygulamasıyla bilinen ve "Maximus" diye hitap edilen bir yargıçtır. Ancak San Vicente belediye başkanı olan yakın arkadaşı Robert 'Bobo' Boston (Andre Royo) için bazı kanunsuz işler yapar.  hdizle3.com iyi seyirler diler.
  • 2014
  • 60
  • IMDb 7.5
  • 167
  • 0
  Transparent
  Transparent
  Dizinin yaratıcısı Jill Soloway'dır. (Six Feet Under, United States of Tara). Los Angelas'ta yaşayan ve ciddi sorunları olan bir ailenin sırlarını açığa vurmasını konu alıyor. hdizle3.com iyi seyirler diler.
  • 2014
  • 30
  • IMDb 7.8
  • 137
  • 0
  Masters of Sex
  Masters of Sex
  The Pacific yazarı Michelle Ashford'ın hikayesini kaleme aldığı Masters of Sex, Thomas Maier'in kitabı Masters of Sex: The Life and Times of William Masters and Virginia Johnson, the Couple Who Taught America How to Love'ın televizyon uyarlaması olarak hazırlanıyor. Dizi, bir psikoterapi yöntemi olan modern cinsel terapinin kurucuları ve ilk uygulayıcıları William Masters ve Virginia Johnson isimli Amerikalı psikiyatrların 1960'lı yıllarda gerçekleştirmiş olduğu cinsel devrimi anlatacak. William H. Masters ve Virginia E. Johnson ikilisi Masters & Johnson takımını kurarak cinsellik, cinsel bozukluklar, cinsel terapi gibi konularda çığır açan gelişmelere imza atacaklar. hdizle3.com iyi seyirler diler.
  • 2013
  • 60
  • IMDb 7.9
  • 418
  • 0
  Sex and the City
  Sex and the City
  Kariyer sahibi ve başarılı New York’lu dört kadın arkadaşın hikâyesini anlatmaktadır. Gazeteci Carrie Bradshaw, New York’ta bir gazetede kadın erkek ilişkileri ve seks üzerine köşe yazıları yazmaktadır. Carrie yazılarını yaşadığı ilişkilere dayandırmaktadır. Mr. Big ile olan ilşkisi onu derinden etkilemektedir. Avukat olan Miranda erkekler ve aşk konusunda katı kurallara sahiptir ve aşık olmadan ilişkilerini yürütmeye çalışır. Kendine ait halkla ilişkiler şirketi olan grubun en çapkını Samantha, sürekli ilişki yerine tek gecelik ilişkileri tercih etmekte ve bu nedenle fazla seçici davranmamaktadır. Grubun en romantiği ve tutucu yapıya sahip olanı Charlotte’ın en büyük amacı ise mükemmel, genç ve zengin bir erkekle büyük bir aşk yaşayarak mükemmel bir düğünle evlenmektir. hdizle3.com iyi seyirler diler.
  • 1998
  • 30
  • IMDb 7.1
  • 326
  • 0
  4 Blocks
  4 Blocks
  4 Blocks konu olarak Berlin’in Neukölln bölgesinde geçen çete savaşlarını konu ediniyor. Arap çetelerle iş yapan Toni, bu karanlık dünyayı geride bırakıp ailesiyle birlikte yeni bir başlangıç yapmak ister. Ancak bu zannettiği kadar kolay olmayacaktır. hdizle3.com iyi seyirler diler.
  • 2017
  • 50
  • IMDb 8.2
  • 222
  • 0
  Manifest
  Manifest
  Bir uçak uçuş sırasında türbülansa girer ve bir havalimanına acil iniş yapmak zorunda kalır. Havalimanında inen yolcuları bekleyen bir sürpriz vardır. Aradan beş sene geçmiştir; oysa onlar sadece bir günün geçtiğini düşünmektedir. hdizle3.com iyi seyirler diler.
  • 2018
  • ABD
  • 42
  • IMDb 7.4
  • 179
  • 0
  Dirty John
  Dirty John
  Los Angeles Times muhabiri Christopher Goffard’ın gerçek suç olaylarını kaleme aldığı makalelerinden uyarlanan Dirty John’da her sezon farklı bir konu işleniyor. Dizinin ilk sezonunda sıradan bir ilişkinin kabusla sonuçlanması konu ediliyor. Orange County'de yaşayan Debra bekar bir annedir. Başarılı bir tasarımcı olan genç kadının hayatı, John Meehan ile tanıştıktan sonra bambaşka bir hal alır. John ile ilişki yaşamaya başlayan Debra kendisini sırlara dolu bir dünyanın içerinde bulur. hdizle3.com iyi seyirler diler.
  • 2018
  • 43
  • IMDb 7.0
  • 296
  • 0
  Şahsiyet
  Şahsiyet
  Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu (Haluk Bilginer), İstanbulun en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlunda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamaktadır, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir. Agâhın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır. Bu gerçek karşısında başta bocalasa da Agâh, unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder. Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Nasıl olsa işleyeceği bu suçu gelecekte hatırlamayacak, hatırlamayacağı için de vicdan azabı çekmeyecektir. Bunun yanında cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra (Cansu Dere), üzerindeki baskılar yüzünden istifanın eşiğine gelmiştir. Ancak Agâhın aldığı cinayet kararı, Nevranın hayatını da tamamen değiştirecektir. hdizle3.com iyi seyirler diler.
  • 2018
  • 60
  • IMDb 9.2
  • 246
  • 0
  SKAM Italia
  SKAM Italia
  Ülkemizde sevilerek izlenen Skam dizisinin İtalyan versiyonu. Gençlik dizisi seviyorsanız Skam İtalya tam size göre bir dizi. İtalyan gençlerin okul hayatı, popülerliğe bakışları, aşk hayatları, ergenlikten gençliğe geçiş evrelerinde kendilerini ve cinselliği keşfetmeleri, içki ve sigara gibi alışkanlıklara bakışları ve başlamalarına kadar gençlerin hayatlarında var olan her türlü iyi ve kötü şeyleri gösteren bir dizi. Aynı zamanda olayların işlenişi izleyiciyi sıkmayacak kıvamda, hızlı bir şekilde ilerliyor. Skam dizisini izleyenler Skam İtalyayı da keyifle izleyeceklerdir. hdizle3.com iyi seyirler diler.
  • 2018
  • 22
  • IMDb 8.5
  • 183
  • 0
  Good Trouble
  Good Trouble
  The Fosters’ın devam dizisi olarak ekrana gelmeye hazırlanan Good Trouble, Los Angeles’ta yepyeni bir hayatın ilk adımlarını atan Callie (Maia Mitchell) ve Mariana (Cierra Ramirez)’nın maceralarını takip ediyor. hdizle3.com iyi seyirler diler.
  • 2019
  • 42
  • IMDb 7.2
  • 180
  • 0
  Çarpışma
  Çarpışma
  Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır. hdizle3.com iyi seyirler diler.
  • 2018
  • 120
  • IMDb 8.5
  • 287
  • 0
  The Blacklist
  The Blacklist
  Daha önceleri devlet adına çalışan bir ajan olan Raymond “Red” Reddington, azılı bir suç dehasına dönüştükten sonra FBI’ın en çok arananlar suçlularından biri haline gelir. Bir gün sebebi bilinmeyen bir şekilde FBI’a teslim olan bu suç dehasının bir teklifi vardır; Ranko Zamani isimli bir teröristin yakalanmasında FBI’a yardım etmek. hdizle3.com iyi seyirler diler.THE BLACKLIST İZLEThe Blacklist izle, altı sezondan oluşan ve NBC kanalında yayınlanan bir Amerika Birleşik Devletleri dizisidir.23 Eylül 2013 te gösterime giren The Blacklist, bir çok ödüle aday gösterilmiştir.Bu ödüllerden en önemlisi ise Altın Küre En iyi Drama Dizilerindeki Erkek Oyuncu.Redemption eserinden uyarlanan The Blacklist, uyarlandığı eserden daha fazla sevilmiş ve beğeni toplamıştır.IMDB puanı ise 8.1' dir.Usta yönetmenler John Eisendrath, Jon Bokenkamp tarafından yönetilmiş olup, James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff isimlerini oyuncu kadrosunda barındırır.THE BLACKLIST FULLHD İZLEThe Blacklist izle, dizisinin başrolü Raymond Reddington' dır. Dünyanın arananlar listesinin en başında cirit atan Raymond Reddington büyük bir suçludur. Yıllardır aranıyor olan Raymond Reddington kendi nefsi ile FBI'a teslim olur.Bu beklenmedik olay kendisine kötü sonuçlarla dönecektir.Bu sonuçlar, işlediği suçların derecesi çok büyük olduğu için beraatı olanaksızdır. Oldukça zeki bir suçlu olan Raymond Reddington, FBI'a beklenmedik bir teklif ile karşılarına çıkar.Bu teklif bir listedir. Listede yazan isimler ise en az kendisi kadar büyük suçlar işleyen diğer suçluların isim listesidir.Bu isimleri yakalatma sözü verir.Fakat bir şartı daha vardır Raymond Reddington'un.FBI profilcisi Elizabeth Keen ile çalışmak istemesi.İsteği kabul edilen Raymond Reddington suçluları yakalamaya başlar.
  • 2013
  • 43
  • IMDb 8.1
  • 170
  • 0
  Behzat Ç.
  Behzat Ç.
  Behzat Ç (Erdal Beşikçioğlu), 1985 yılında Polis Akademisinden mezun olmuş, cinayet bürosunda görev yapmakta olan bir polistir. Hizmet verdiği süre içerisinde almış olduğu cezalar nedeniyle hep başkomiser olarak kalmıştır. Behzatın eski eşiyle yaşadığı problemler kızına karşı ilgisiz kalmasına sebep olur. Bir süre sonra kızı Berna (Hazal Kaya) intihar eder. Behzat, bu olaydan sonra yıkılır. Behzat Ç. ve ekibinde yer alan polisler Harun (Fatih Artman), Hayalet (İnanç Konukçu), Akbaba (Berkan Şal), Eda (Seda Bakan), Selim (Hakan Hatipoğlu) ve Cevdet (Berke Üzrek), sezon boyunca bir yandan Behzatın kızının ölümüyle ilgili olabilecek kişilerle ilişki kurarken, bir yandan da her bir bölümde yaşanan farklı cinayetlerin çözümüyle uğraşırlar. hdizle3.com iyi seyirelr diler.
  • 2010
  • 90
  • IMDb 7.6
  • 137
  • 0
  Skam
  Skam
  Oslo’nun Hartvig Nissen Lisesi’nde okuyan gençlerin aşklarına, cinselliklerine, skandallarına, yaşlarının getirdiği sorunlara epey bir yakından tanık oluyoruz. Hatta o kadar yakından ki tüm olanlardan gerçek zamanlı olarak saati saatine haberimiz oluyor ve üstelik istersek dizideki karakterlerle sosyal medyadan arkadaş bile olabiliyoruz. hdizle3.com iyi seyirler diler.
  • 2015
  • 25
  • IMDb 8.7
  • 146
  • 0

  Yerli film izle

  hdizle3.com sitesindeki film, dizi, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece vidmoly.me, rapidvideo.com, oload.tv vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdizle3.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Oğuzhan Koç'un başrol olarak oynadığı film Yol Arkadaşım 2 izle çok yakında full hd olarak yayında olacaktır. Dünya çapında ünlenen milli jokeyimiz Halis Karataş'ın hayatını anlatan Bizim için şampiyon izle 1080p olarak sitemiz de bulunuyor. Tüm Dünya da duyulan yüksek takipçi sayılara sahip olan Youtuber Enes Batur'un yeni filmi Enes Batur Gerçek Kahraman izle

  Yabancı dizi izle

  Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones izle. Son zamanların en çok ses uyandıran yapımlarından The Handmaid’s Tale izle. Efsaneler arasında yerini alan çılgın bir yapım Gotham izle. Darphane soyma fikri sizce de harika değil mi ?... La casa de papel izle. HBO'nun büyük yapımlarından olan Westworld izle. İngiltere yapımı olan harika bir dizi Peaky Blinders izle. Yeni yerli Netflix Dizisi olan Atiye - The Gift The Gift - Atiye izle ilk günden itibaren sitemizden izlenebiliyor. İşte karşınızdan utanmaz bir aile Shameless izle İşte gerçek bir efsane Pablo Escobar Narcos izle. Netflix dizilerinden bir tane daha; Sex Education izle. Türkiye'nin ilk netflix dizisi Hakan: Muhafız izle
  yabancı film izle - yabancı dizi izle - hd film izle - Yerli film izle - +18 erotik film izle

  iletisim eposta: [email protected]

  canlı casino - kaçak iddaa - Bahis Siteleri - Türk işi dondurma izle | Erotik Sex Filmi izle