Diziler
Huge in France izle Full
Huge in France izle Full
Huge in France izle FullBüyük bir başarıyı insanın arkasında bırakmak nasıl bir duygudur? Kaldı ki bu başarıya tırnaklarınız ile geldiyseniz ve kazanılmış değil; doğuştan gelen bir durumsa çok daha şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Sizlere bu konu ile ilgili oldukça renkli ve aynı zamanda da keyifli bir diziden bahsedeceğiz. Her ne kadar komedi tarzını görecek olsanız bile; arada bir dramdan da bahsetmek doğru olacaktır. Bu diziyi izlediğiniz zaman, kendinizi bulduğunuz anlar muhakkak olacaktır. Özellikle de bir bölümünü izlerken, bir başka bölümünü heyecanla bekleyeceksiniz. Huge In France dizisi sayesinde ufkunuzda yeni bir perde açılacaktır.Huge in France izle Türkçe AltyazılıBüyük bir başarıyı insanın arkasında bırakmak nasıl bir duygudur? Kaldı ki bu başarıya tırnaklarınız ile geldiyseniz ve kazanılmış değil; doğuştan gelen bir durumsa çok daha şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Sizlere bu konu ile ilgili oldukça renkli ve aynı zamanda da keyifli bir diziden bahsedeceğiz. Her ne kadar komedi tarzını görecek olsanız bile; arada bir dramdan da bahsetmek doğru olacaktır. Bu diziyi izlediğiniz zaman, kendinizi bulduğunuz anlar muhakkak olacaktır. Özellikle de bir bölümünü izlerken, bir başka bölümünü heyecanla bekleyeceksiniz. Huge In France dizisi sayesinde ufkunuzda yeni bir perde açılacaktır.
 • 2019
 • 30
 • IMDb 5.8
 • 4
 • 0
Quicksand izle Full 720p
Quicksand izle Full 720p
Quicksand izle Full 720pNe kadar mutlu bir hayat yaşarsanız yaşayın sonundan hayatınızda bir hüsran olmayacak diye bir durum maalesef ki yoktur. Karşımıza çıkan bu film içinde konunun pek de farklı olmadığını söylemek doğru olacaktır. Özellikle de sonucunda harika bir hayatınız var ise; kaçınılmaz yok, mutlaka o hayatın bir yerinde bir ıkıntı çıkacaktır. Her ne kadar bunun olmaması için çaba gösteriyor olsanız bile; kendinizi bu durumdan sıyıramayacak ve daha büyük bir felakete bile yol açabileceksiniz. Bunun olmaması için kendinizi dış etmenlerden korumanız gerektiğini Quiksand filminde göreceksiniz.Quicksand izle Türkçe AltyazılıMuhteşem bir hayattan bahsediliyor bu filmde. Hem öylesine güzel bir hayat ve öylesine güzel bir aile ki; insan başlarına kötü şeylerin gelmeyeceğini düşünüyor. İngiliz çift Akdeniz'de muazzam bir hayatı sürdürmektedir. Bir gün oğulları kendilerini ziyaret gelir ve asıl hayat mücadelesi burada başlar. Bölgenin yerlileri tarafından oğulları öldürülmektedir. Aradan zaman geçtikten sonra; oldukça gizemli birisi bu aileye bir intikam alma teklifinde bulunur ve karşılığında bir başka cinayet meydana gelecektir. İşin kötüsü ise; hayır deme imkanları yoktur.
 • 2019
 • 45
 • IMDb 7.6
 • 6
 • 0
Miyuki izle Full 720p
Miyuki izle Full 720p
Miyuki izle Full 720pMiyuki romantik anime tutkunları için oldukça farklı bir alternatiftir. Anime dizisi otuz yedi bölümden oluşmaktadır. Her bölüm ise ortalama yirmi altı dakika devam etmektedir. Okulda geçen hikâyesi ile başlayan anime, yaşamın farklı alanlarında devam etmektedir. Animenin uyarlanmış olduğu manganın ise kült eserlerden biri olduğu bilinmektedir.Miyuki izle Türkçe AltyazılıMasato Wakamatsu, okul hayatı devam eden bir öğrencidir. Derslerinde bir sıkıntısı olmayan Masato, sınıf arkadaşlarından biri olan Miyuki Kajima’ya âşık olmuştur. Oldukça güzel olan Miyuki de Masato’dan hoşlanmaktadır. Fakat Miyuki izleyicileri ikilinin yaşadığı talihsiz olaylar neticesinde bir türlü bir araya gelemediklerine şahit olacaklardır. Masato bunun üzerine şansını plajda tanıştığı bir kızdan yana kullanmaya çalışacaktır. Randevu konusunda anlaşan ikili ise farklı bir şok dalgasına maruz kalacaktır. Çünkü Masato’nun randevu aldığı kız üvey kardeşidir. Ayrıca o kızın adı da Miyuki’dir. Okulun yeniden başlaması ile iki Miyuki arasında kalan Masato için günler oldukça sıkıntılı geçecektir. Hangi Miyuki’de karar kılacağı ise ancak anime dizinin ilerleyen bölümlerinde belli olacaktır.
 • 1995
 • 25
 • IMDb 4.5
 • 3
 • 0
Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai izle Full
Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai izle Full
Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai izle FullMidara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai konusu ve türü ile ilgi çekini anime türlerinden biridir. Anime İngilizce ismi olarak “Ao-chan Can’t Study!” şeklinde bir açıklama yapmıştır. Romantik unsurların daha çok ön plana çıktığı bölümlerde komedi unsur da yadsınamayacak kadar fazladır. Bu sayede izleyiciler bölümleri sıralı olarak sıkılmadan seyredebilmektedir.Midara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai izle Türkçe AltyazılıMidara na Ao-chan wa Benkyou ga Dekinai izleyicileri için on iki dakikalık bölümlerden oluşacak içerikler hazırlamıştır. Anime ana karakteri oldukça güzel olan Ao isminde genç bir kızdır. Ancak genç kız anasınıfındayken yaptığı bir açıklamanın hayatını değiştireceğini bilememiştir. Babası erotik bir yazar olan Ao’nın ismi armut ve orgazmın ilk harflerinden oluşmaktadır. Yakın arkadaşlarına anlattığı bu hikâye nedeni ile eğitim hayatı alt üst olan genç kız, seçkin bir üniversiteye girebilmek için aralıksız olarak çalışmaktadır. İsmini ona hatırlatanların aksine erkekler ile görüşmeyi tercih etmemektedir. Ancak her şey bir gün Ao’nın sınıf arkadaşı Kijima’nın ona olan aşkını açıklamasıyla değişecektir.
 • 2019
 • 13
 • IMDb 6
 • 4
 • 0
Kono Oto Tomare izle Full
Kono Oto Tomare izle Full
Kono Oto Tomare izle FullKono Oto Tomare 2019 yapılı olan anime türlerinden biridir. Bölümleri yirmi dört dakikadan oluşan dizide ana tema okul yaşamı içerisinde geçmektedir. Müzikal ağırlıklı olması ile de dikkat çeken çizgi dizide romantik ve dramatik ögelere de rastlanmaktadır. Bu neden yüzünden anime pek çok farklı kesime aynı anda hitap edebilmek özelliğine sahiptir.Kono Oto Tomare izle Türkçe AltyazılıLiselerde pek çok farklı kulüp bulunmaktadır. Ancak Geleneksel Japon Yaylı Çalgısı Kulübü popüler olan kulüplerden biri değildir. Özellikle son sınıfa giden öğrencilerin mezun olmasından sonra kulüpte sadece bir üye kalmıştır. Takezou Koto, kulübün kapanmaması için okul içerisinde elinden gelen tüm çabayı göstermektedir. Kono Oto Tomare izleyicileri yeni üye bulma yolunda başarısız olan genç öğrencinin hayal kırıklığını da görecektir. Ancak olayların değişmesi tam da Takezou Koto umutsuzluğa kapıldığı anda gerçekleşecektir. Çünkü genç adam tek başına kulüp odasında otururken birden yeni bir üye kazanacaktı. Odaya bir anda gelen yeni üye Takezou Koto’yu oldukça zorlayacaktır. Buna karşın Takezou, kulübü ayakta tutmaya kararlıdır.
 • 2019
 • 24
 • IMDb 7.5
 • 3
 • 0
Kenja no Mago izle Full
Kenja no Mago izle Full
Kenja no Mago izle FullÜlkemizde de oldukça fazla okunan manga serilerinden biri olan Kenja no Mago anime olarak da sevenlerinin karşısına çıkmaktadır. Shin ana karakterinin dünyaya yeniden adım atmasını konu alan manga, komedi, büyü ve fantezi gibi türlerde bölümlere sahiptir. Manganın animesinde de orijinale sadık kalınarak bölümlerin yayımlandığı bilinenler arasındadır.Genç bir adam yaşamış olduğu bir kaza sonrasında hayatını kaybetmiştir. Ancak bu onun için bir son değildir. Farklı bir dünyada bebek olarak dünyaya gelen genç adam Magi Merlin Wolford tarafından sahiplenilmiştir. Evlat edindiği torununu benimseyen Merlin ona bildiği her şeyi öğretecektir. Yeni ismi Shin olan genç adam öğrenme hızı ve yetenekleri sayesinde anında dikkatleri üzerine çekmektedir. Kenja no Mago konusu Shin ‘in büyümesinden sonra şekil almaktadır. Artık 15 yaşına gelen genç adam fanteziye de merak salmaya başlayacaktır. Dedesi ise torununa sadece sağduyulu olarak hareket etmeyi öğretmeyi unuttuğunu fark edecektir. Shin, okul hayatında bunun eksikliğini fazlasıyla çekecektir.Kenja no Mago izle Türkçe AltyazılıKenja no Magon manga severler tarafından yakından takip edilen bir seri olarak bilinmektedir. Yapılan çalışmalar neticesinde manga serisinin anime olarak ekranlara gelmesi de sağlamıştır. Diğer ismi Magi’s Grandson olarak da bilinen manga serisinin anime uyarlamalarında, konu bakımından herhangi bir değişim yapılmamasına da dikkat edilmiştir.Uzak Doğu’da reenkarnasyon oldukça yayın bir inanış türüdür. Kenja no Magon konusu da bu bağlamda başlamıştır. Genç bir adam alternatif bir dünyada yaşamış olduğu bir kaza neticesinde hayatını kaybetmiştir. Ancak kısa bir süre sonra bebek olarak yeniden dünyaya gelen genç adam Magi Merlin Wolford isminde biri tarafından evlat edilir. Genç adamın yeni hayatında aldığı isim ise Shin’dir. afradan geçen on beş sene içerisinde hızlı bir şekilde büyüyen Shin, yetenekleri ile dedesini adeta büyülemektedir. Pek çok farklı şeyi aynı anda yapabilen genç adam yaşının da getirileri neticesinde kendini fantezi dünyasında bulacaktır. Bu adımdan sonrası ise komik anların yaşanmasına neden olacaktır.
 • 2019
 • 23
 • IMDb 8
 • 7
 • 0
Gunjou no Magmel izle Full
Gunjou no Magmel izle Full
Gunjou no Magmel izle FullGunjou no Magmel (Magmel of the Sea Blue) Dainenby tarafından yazılmış Shonen Jump + adlı manga serisinden uyarlama olan anime ilk kez 19 Haziran 2015'te yayınlanmıştır. Yuto Date’in yönetmenliğini üstlendiği seri uzun süren meraklı bir bekleyişin ardından Chuuji Mikasano’nun senaryosuyla ve serinin sanat direktörü Hiroki Matsumoto ile birlikte hayranlarının karşısına çıkmıştır. Ayrıca serinin tüm müziklerinin bestelerini Yasuharu Takanashi yapmıştır.Gunjou no Magmel izle Türkçe AltyazılıAnime, bir gün Pasifik Okyanusu sınırları içinde fakat hiçbir yerde varolan Magmel adında bir kıta ortaya çıkar. Bu gizemli kıta birçok ilginç türe ev sahipliği yapmaktadır. Gizemli bitkilere, yaratıklara ve minerallere ev sahipliği yapan bu kıta, insanlarda yeni bir arayış isteği uyandırır. Araştırmacılar daha önce hiç rastlanmamış canlıları ve kaynakları bulmak için adaya giderler ama art arda gelen felaketler bunu hiç de kolay kılmayacaktır. Araştırmacı gençlerin keşiflerini takip eden manga uyarlaması seride, Inyou ve Zera baş kahramanlarına, Shuuin ve Emilia destek verecek ve birlikte bu adanın esrarengiz felaketlerine karşı mücadele verecekler.
 • 2019
 • 24
 • IMDb 10
 • 4
 • 0
Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai izle – We Never Learn
Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai izle – We Never Learn
Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai izleBokutachi wa Benkyou ga Dekinai, pek çok farklı isimle anılan anime türlerindendir. Ünlü animenin bilinen diğer isimleri; BokuBen, We Never Learn ve We Can’t Study şeklindedir. Okul komedisi olarak geçen anime, lise üç öğrencilerinin yaşamlarına farklı bir bakış açısı sağlamaktadır. Üstelik anime doğal olarak romantizmi de yakından işlemektedir. Anime dizisinin yayınlanan bölüm süreleri ise yirmi üç dakikadan oluşmaktadır.We Never Learn izleBaşar hikâyesi olarak da nitelendirilebilen Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai izleyicilerine çalışma sistemi edinmeye gayret eden öğrencileri konu almaktadır. Ana karakterlerden olan Nariyuki Yuiga notları pek parlak öğrencilerden değildir. Ancak babasının öğüdünü dinleyerek işe yarayan bir adam olmak için çok çalışmaya kadar veren genç adam, sınıf arkadaşlarından yardım almaya karar vermiştir. Bu sayede Nariyuki Yuiga, fakir ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilecektir. Edebiyat ve matematik derslerinde kız arkadaşlarından aldığı yardımlarla burs adaylığı kazanan Nariyuki Yuiga, kız arkadaşlarına sanat ve fen bilimleri alanlarında konu anlatarak borcunu ödemeye çalışacaktır.
 • 2019
 • 24
 • IMDb 6
 • 5
 • 0
Senryuu Shoujo izle Full
Senryuu Shoujo izle Full
Senryuu Shoujo izle FullTürk izleyicileri ile yeni tanışan anime değerlerinden biri olan Senryuu Shoujo, eğlenceli ve keyifli zaman geçirmeniz için yapabileceğiniz en iyi tercihler arasında bulunmaktadır. Anime, komediyi okul yaşamı ile birleştirerek seyircilerine sunmaktadır. Üstelik çevirilerin kaliteli olması, anime kalitesini ve izleyici keyiflerini artırıcı etmen olarak gösterilmektedir. Senryuu Shoujo ‘da Yukishiro Nanako anime dizisinin ana karakteri olarak izleyiciler ile buluşmaktadır.Senryuu Shoujo izle Türkçe AltyazılıAnime dizisinin ana karakteri Yukishiro Nanako sıradan bir öğrencidir. Ancak arkadaşları gibi sosyal bir hayata sahip olmak istememektedir. Herkesin farklı bir kendini anlatma tarzı vardır. Yukishiro Nanako, kendini açıklamak ve hislerini etkili bir şekilde açıklayabilmek için şiir yapmayı tercih etmektedir. Ancak Senyyuu Shoujo izleyicileri bu alanda farklı bir şiir türü görecekleridir. Yukishiro Nanako, kendi kültürlerine ait olan ve senryuu isimli şiir türünü kullanmaktadır. Edebiyat alanında kendini geliştirmek isteyen genç kız, eski bir serseri olan Busujima Eji ile edebiyat kulübüne katılmaya karar vermiştir. İkilinin maceraları da kulübe katılmalarından sonra izleyicilerin gönlünü fethetmektedir.
 • 2019
 • 13
 • IMDb 8
 • 13
 • 0
Fruits Basket izle Full 2019
Fruits Basket izle Full 2019
Fruits Basket izle FullAnimeler farklı türleri ile seyircilerin gönüllerini fethetmeye devam etmektedir. Fruits Basket romantizm ile fantastik güçlerin aynı anda görüldüğü animelerken biridir. Komedi unsurlarına da rastlandığı anime yirmi altı bölümden oluşmaktadır. animesin ana yaratıcısı olarak ise Natsuka TAKAYA ismi geçmektedir. İsminin Türkçe hali “Meyve Sepeti” olan anime, çevirisinin yapılmasından sonra ülkemizde de izlenebilir hale gelmiştir.Fruits Basket izle Türkçe AltyazılıFruits Basket izleyicileri animenin ana karakteri olarak Honda Tohru isimli bir lise öğrencisini görmektedir. Honda, oldukça dramatik olaylar yaşaması neden ile aslında üzgün bir öğrencidir. Babasını uzun süre önce kaybeden Honda, annesini de kaybederek yalnız kalmıştır. Trafik kazasında ölen annesinin yasını tutan Honda, büyükbabası ile kalmayınca kendi hayatını kendi imkânları ile yaşamaya başlamıştır. Büyükbabasının evindeki tadilattan ötürü çadırda yaşamaya başlayan genç kız aynı zamanda farklı işlerde çalışarak para da kazanmaktadır. Honda Tohru’nun hayatını değiştirecek olan olay is ailesini kaybetmesi değildir. Genç kız, Sohma ailesinin muhteşem güzellikteki evinde çalışmaya başlaması ile birlikte hayatının ilerleyişini tam anlamı ile değiştirecektir.
 • 2019
 • 24
 • IMDb 10
 • 11
 • 0
Tate no Yuusha no Nariagari izle Full
Tate no Yuusha no Nariagari izle Full
Tate no Yuusha no Nariagari izle FullTate no Yuusha no Nariagari anime dizisi komedi, fantastik ve macera türlerinden oluşmaktadır. Yirmi dört dakikalık bölümleri olan anime, çevirilerinin yapılmasının hemen ardından izleyicileri ile buluşturulmaktadır. Aksiyonun yanı sıra romantik bir yönü de olan Tate no Yuusha no Nariagari, bu sayede pek çok yaş grubuna uygun olan ilgi çekici anime türlerinden biri olmak özelliğine sahiptir.Tate no Yuusha no Nariagari izle Türkçe AltyazılıAnime ana karakteri olarak Iwatani Naofumi ekranlara gelmektedir. Tate no Yuusha no Nariagari konusu genç adamın insanlara yardım edip birere kahraman olabilmek için üç farklı kişi ile paralel bir dünyaya çağrılmaları ile başlamaktadır. Her kahraman için ise farklı bir silah verilmiştir. Naofumi bu bağlamda Kalkan Kahramanı olarak görülmektedir. Ancak genç adam diğerlerine göre oldukça yetersiz kalmaktadır. Kendini geliştirmek için fırsat dahi bulmadan arkadaşlarının ihanetine uğrayan genç adam neye uğradığını anlayamamıştır. Arkadaşlarından intikam almak için elinden gelen tüm çabayı gösteren genç adam elinden gelen çabayı gösterecektir.
 • 2019
 • 24
 • IMDb 8.4
 • 14
 • 0
Sev Yeter Son Bölüm izle
Sev Yeter Son Bölüm izle
Sev Yeter Son Bölüm izleSev Yeter dizisi oldukça duygusal bir aşk hikâyesini ekranlara getirmektedir. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Raman Kumar Ompakash Bhalla çok zengin bir iş adamıdır. Ancak evliliğinde istediği mutluluğu bulamayan adam iki çocuğu olmasına karşın çareyi boşanmakta bulmuştur. Başarılı adam boşanmasının ardından çocuklarının velayeti için savaşmaktadır. Babası ile yaşanan Rumi ise anne şefkati görmemiş genç bir kızdır. Rumi, tanıştığı Ishita ile babasının evlenmesini istemektedir. Raman Kumar Ompakash Bhalla ise Rumi’nin velayetine sahip olabilmek için Ishita ile formalite bir evlilik yapmayı kabul etmiştir. Ancak yapılan bu formalite evlilik büyük bir aşkın doğmasına neden olacaktır.Ye Hai Mohabbatein Son bölüm izleOrijinal hali ile Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sev Yeter beğenilen Hint dizilerinden biridir. Dizinin özellikle duygusal ağırlık sahneleri izleyicilerin kalbine dokunmaktadır. Raman’ın çocukları için elinden geleni yapması, yeni eşinin ise ona her anlamda destek olması Sev Yeter dizisinin ana konularını oluşturmaktadır. Dizi online olarak ilk bölümünden itibaren internet üzerinden de sorunsuz bir şekilde seyredilebilmektedir.
 • 25dk
 • IMDb 8.0
 • 12
 • 0
Işığın Prensesi Son Bölüm izle Full
Işığın Prensesi Son Bölüm izle Full
Işığın Prensesi Son Bölüm izle FullKore dizileri ülkemizde en çok tercih edilen yabancı diziler arasında bulunmaktadır. Işığın Prensesi de TRT 1 ekranlarında boy gösteren ve Türkçe dublajlı olarak yayınlanan dizilerden biridir. Tarihi bir dizi olmak özelliği de taşıyan Işığın Prensesi, günümüzü değil oldukça geçmiş zamanlardan birini anlatmaktadır. Üstelik dizi Kore’nin siyasi durumlarının en karışık olduğu dönemlerden birini ekranlara getirmektedir.Işığın Prensesi Kore dizisi izleIşığın Prensesi dizisi Kore’nin farklı ülke baskıları altında ayakta durmaya çalıştığı bir zamanda geçmektedir. Üstelik bu sırada kâhinlerden biri, yakın gelecekte oldukça kötü ve kanlı olayların yaşanacağını söylemiştir. Söylenen kehanetin sonrasında ise zulümler de sona erecektir. Ancak kehanetin gerçekleşmesinden önce kral ve oğlu arasındaki anlaşmazlıkların çözülmesi gerekecektir. Tüm bu karmaşık olayların içerisinde ise Prenses Çongmiyong her şeyden habersiz olarak yaşamına devam etmektedir. Ancak yaklaşan oldukça kötü bir olay, genç kızın hayatını değiştirecektir. Üstelik Prenses Çongmiyong’un hayatının değişmesine neden olan kötü olay, sadece kendisinin değil ülkesinin de kaderini bambaşka yollara yönlendirecektir.
 • Kore
 • IMDb 5.0
 • 14
 • 0
İkimizin Yerine Son bölüm izle full
İkimizin Yerine Son bölüm izle full
İkimizin Yerine Son bölüm izle fullİkimizin Yerine ülkemizde hafta içi her gün yayınlanan dizilerden biridir. Dram ağırlıklı olan dizide genç bir kızın neredeyse çocuk sayılabilecek yaşta evlendirilmesi konu alınmaktadır. Dizinin anan karakteri Anandi, ailesinin zoru ile Jagdish ile evlendirilmiştir. İlk zamanlarda bu evlilikten nefret eden genç kız geçen zaman ile birlikte kocasına âşık olmaya başlamıştır. Ancak genç kızın bilmediği şey ise kocasının da bu evliliği istememesidir. Üstelik kocası farklı bir kadına âşıktır. Jagvadish sonunda Anandi’den boşanma kararı alarak sevdiği kadınla evlenmiştir. Ancak genç adam sonradan bu durumdan pişman olacaktır. Anandi’ye yeninden dönmek istese de önünde bulunan pek çok engel Jagvadish’e mani olmaktadır.Balika Vadhu Son bölüm izle fullHint dizisi olan İkimizin Yerine konusu itibari ile ülkemizde de oldukça sevilmiştir. Dizinin yakın geçmişte ülkemizde versiyonun da çekildiği bilinmektedir. Ancak dublajlarının yapılması neticesinde artık dizi orijinal hali ile de seyredilmektedir. İnternet üzerinden de seyredilebilen dizi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına devam etmektedir.
 • Hindistan
 • IMDb 5.0
 • 14
 • 0
Running Man izle
Running Man izle
Running Man izleKomedi dizilerinin belli bir konuları bulunmaktadır. Formatı yarışma ve eğlence şeklinde de olan Running Man konusu için net bir şey söylemek mümkün değildir. Program içerisinde ana ve sabit oyuncular bulunmaktadır. Her hafta farklı oyuncular, ana oyunculara katılım göstermektir. Bu sayede değişik senaryolar üzerinden eğlenceli zamanlar geçirilmektedir. Bazı bölümlerde ise senaryo takibi yerine spontane olarak devam edildiği de görülmektedir. Programda her hâlükârda eğlence seviyeleri oldukça yukarıda yer almaktadır.Yayınlandığı zaman boyunca pek çok farklı ödül almış Running Man oyuncuları da daha fazla tanınır hale gelmiştir. Song Ji-hyo, Jae Suk Yoo, Gary Kang ve Lee Kwang-soo gibi isimler programın ana kadrosunda yer almaktadır. Format gereğince bölümlerde bazen alışveriş bazen ise oyun merkezleri kapatılmaktadır. Bazı durumlarda ise oldukça kalabalık olan yerlerde çekimler yapılmaktadır. Bu sayede görevlerini yerine getirmekte zorlanan oyuncular bir yandan eğlenirken bir yandan da eğlendirmektedir.Running Man izle Türkçe Altyazılı full hdKomedi dizilerinin belli bir konuları bulunmaktadır. Formatı yarışma ve eğlence şeklinde de olan Running Man konusu için net bir şey söylemek mümkün değildir. Program içerisinde ana ve sabit oyuncular bulunmaktadır. Her hafta farklı oyuncular, ana oyunculara katılım göstermektir. Bu sayede değişik senaryolar üzerinden eğlenceli zamanlar geçirilmektedir. Bazı bölümlerde ise senaryo takibi yerine spontane olarak devam edildiği de görülmektedir. Programda her hâlükârda eğlence seviyeleri oldukça yukarıda yer almaktadır.Yayınlandığı zaman boyunca pek çok farklı ödül almış Running Man oyuncuları da daha fazla tanınır hale gelmiştir. Song Ji-hyo, Jae Suk Yoo, Gary Kang ve Lee Kwang-soo gibi isimler programın ana kadrosunda yer almaktadır. Format gereğince bölümlerde bazen alışveriş bazen ise oyun merkezleri kapatılmaktadır. Bazı durumlarda ise oldukça kalabalık olan yerlerde çekimler yapılmaktadır. Bu sayede görevlerini yerine getirmekte zorlanan oyuncular bir yandan eğlenirken bir yandan da eğlendirmektedir.
 • 2010
 • 85
 • IMDb 7.7
 • 20
 • 0
Leke Son Bölüm izle
Leke Son Bölüm izle
Leke Yerli Dizi konusu: Leke Son Bölüm izleLeke dizisi Tims & B Production tarafından hayata getirilen yeni yapımlardan biridir. Dizinin yönetmenliği Metin Belekoğlu tarafından yapılmaktadır. Yapımcılar ise Burak Sağyaşar ve Timur Savcı’dan oluşmaktadır. Dizinin senaryosu ise Yıldız Tunç tarafından yazılmaktadır. Dizide iki ana karakter bulunmaktadır Cem ve Yasemin’den oluşan ana karakterler ise Burak Sevinç ve Melis Sezen tarafından canlandırılmaktadır.Leke Konusu HakkındaLeke dizisinde Melis Sezen tarafından canlandırılan Yasemin Adıvar, hayata Almanya’da başlamış olan genç bir kızdır. Oldukça zeki olan Yasemin, hayatına yetiştirme yurdunda devam etmek zorunda kalmıştır. İçinde bulunduğu durumdan kurtulmak isteyen genç kız çabalayarak hukuk fakültesine girmeyi başarmıştır. Artık hayatına bir yandan okuyup bir yandan da çalışarak devam eden Yasemin’in engelli bir kardeşi vardır. Genç kız, hayratın ona getireceklerinden habersiz tek amacı olarak kardeşinin velayetini almak için uğraşmaktadır.Ana karakterlerde bir diğeri olan Cem ile Leke dizi konusu açığa çıkmaktadır. Oldukça zengin bir ailenin ilk çocuğu olan Cem, aile şirketinde çalışmaktadır. Geçmişinden gelen sorunlar yüzünden kadınlara oldukça mesafeli davranan genç adam bir organizasyon sırasında Yasemin ile karşı karşıya gelecektir. Birbirlerinden farklı gibi görülseler de oldukça benzer olan iki insan olan Yasemin ve Cem, birbirlerine farkında olmadan çekileceklerdir. Ancak ikilinin birlikte olabilmeleri için öncelikle belli engelleri aşmaları en çok da gururlarını arkalarında bırakmaya çalışmaları gerekecektir.
 • Tims & B
 • Türkiye
 • 140
 • 21
 • 0
Müge Anlı ile Tatlı Sert Son bölüm izle
Müge Anlı ile Tatlı Sert Son bölüm izle
Müge Anlı ile Tatlı Sert Konusu: Müge Anlı ile Tatlı Sert Son bölüm izleMüge Anlı ile Tatlı Sert programı 2008 yılından bu yana gündün kuşağının en çok izlenen programlarından biridir. Programın elde etmiş olduğu başarılar neticesinde bu zamana kadar pek çok farklı ödül kazandığı da bilinmektedir. Yapımcılığı da Müge Anlı tarafından gerçekleştirilen program içerisinde pek çok farklı uzman bulunmaktadır. İşlenen konu ile alakalı bilgi paylaşımı da yapan uzmanlar, bu sayede sorunların çözülmesinde etkin bir rol oynamaktadır.Müge Anlı ile Tatlı Sert İçerik BilgileriÜlkemizde ne yazık ki pek çok farklı çözülmemiş cinayet bulunmaktadır. Ya da yakınlarından uzun süreden beridir haber alamayan vatandaşların sayısı oldukça fazladır. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayın içerikleri gereği bu sorunların ortadan kaldırılması için çalışmaktadır. Yayınlar sırasında gerçekleştirilen araştırmalar neticesinde faili meçhul olan pek çok cinayet aydınlatılmıştır. Bunun yanı sıra Müge Anlı kaliteli televizyonculuğu neticesinde canlı yayınlarda cinayet itirafları da almayı başarmış bir isimdir.Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınları canlı olarak gerçekleştirilmektedir. Canlı yayınlar özellikle yeni kaybolmuş bireylerin bulunması için oldukça etkili olmaktadır. Yakınlarını aramak için Müge Anlı ‘ya başvuran bireyler bazen yarım saat bile olmadan kayıplarına kavuşabilmektedir. İzleyicilerin katılımları ile devam eden program aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri ile de konuşulmaktadır. Program aracılığı ile ihtiyacı olan ailelere yardım yapıldığı da bilinenler arasındadır.
  • 15
  • 0
  Gülperi Son Bölüm izle
  Gülperi Son Bölüm izle
  Gülperi Konusu : Gülperi Son Bölüm izleGülperi dizisi son zamanların en çok beğenilen dizilerinden biri olarak yayınlarına devam etmektedir. Uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönen Nurgül Yeşilçay, dizide başrol oynamaktadır. Nurgül Yeşilçay’ın dizideki partneri ise Müslüm filmindeki başarısı ile konuşulan ünlü aktör Timuçin Esen’dir. Nurgün Yeşilçay dizi için Gülperi Çetin karakterini canlandırırken Timuçin Esen, Kadir Aydın olarak kamera karşısına geçmektedir.Gülperi Dizisi Ne Anlatıyor?Oyuncu kadrosu ile olduğu kadar konusu ile de dikkat çeken Gülperi, dram ağırlıklı bir dizidir. Gülperi konusu genel olarak bir annenin çocuklarını kazanmak için verdiği çaba olarak görülebilmektedir. Gülperi, uzun süredir çocuklarından ayrı kalmış bir annedir. Gaziantep’te iyi yaşam şartlarına sahip olan çocuklarına kavuşmak için elinden gelen tüm çabayı gösteren Gülperi sonunda istediğine kavuşmuştur. Ancak çocuklarının İstanbul’da edindikleri yeni yaşam şartlarından memnun kalmaması Gülperi’yi çok üzecektir. Her şeye rağmen zorlukların üstesinden gelmeyi başaran Gülperi için en büyük destekçi aynı zamanda avukat olan Kadir’den gelmektedir. İkili arasında kısa sürede bir aşk da başlayacaktır.
  • 2018
  • 140
  • 17
  • 0
  Bizim Hikaye izle
  Bizim Hikaye izle
  Bizim Hikaye konusu: Bizim Hikaye izle Son Bölüm full 720pBizim Hikaye dizisi şehrin oldukça yoksul semtlerinden birinde yaşayan ailenin hayatına izleyenlerini konuk etmektedir. Ailenin en büyük kızı Filiz’dir. Anneleri onları terk ettiği için ailenin annesi olmak Filiz’e kalmıştır. Babaları da alkolik olduğu için Filiz’in hem babasına hem de kardeşlerine sahip çıkması gerekmektedir. Bunu için kendi hayatından ödün veren genç kızın kapısını beklenmedik bir aşk çalacaktır. Barış, Filiz’e ilk görüşte âşık olmuştur. Ancak genç kız, sorumluluklarından ötürü bu aşkı görmezden gelmeye çalışacaktır. Barış’ın ise vazgeçmek gibi bir niyeti yoktur. Araya, uzun zamandan bu yana gizli gizli Filize âşık olan Cemil’in de girmesinden sonra işler oldukça karışacaktır.Bizim Hikaye Yapımı HakkındaDizinin başrol oyuncuları Hazal Kaya ve Burak Deniz’den oluşmaktadır. Filiz ve barış karakterlerini canlandıran ikilinin arasındaki uyum ilk andan bu yana seyirci taraşından oldukça beğenilmektedir. Ayrıca Bizim Hikaye konusu ünlü dizi Shameless’ten uyarlamadır. Dizinin Med Yapım tarafından ekranlara geldiği bilinmektedir. Senaryonun uyarlaması ise Ebru Kocaoğlu ve Verda Pars tarafından yapılmıştır.
  • 2017
  • 120
  • 18
  • 0
  Arka Sokaklar izle
  Arka Sokaklar izle
  Arka Sokaklar konusu: Arka Sokaklar izle Son Bölüm Fullİstanbul Polis Teşkilatı oldukça farklı suçlarla uğraşmaktadır. Şehrin görünen yüzü oldukça temiz olmasına karşın Arka Sokaklar oldukça karanlıktır. Şehrin daha güzel ve güvenli bir hale gelebilmesi için ise polis ekiplerine büyük bir iş düşmektedir. Yılların eskimeyen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar, polislerin yaşamlarına bir ayna tutmaktadır. Rıza Baba ve ekibi artık aile gibi oldukları merkezde suçlulara yönelik operasyonlar düzenlemektedir. Her bölüm içerisinde farklı bir konu olan dizi, bu sayede heyecanını hiçbir şekilde yitirmemiştir.Arka Sokaklar İçerikYapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği Arka Sokaklar Orhan Oğuz tarafından yönetilmektedir. Dizinin genel senaryosu ise Sinan Yurdakul ve Ozan Yurdakul tarafından yazılmaktadır. Arka Sokaklar oyuncuları sezonlar içerisinde değişim gösterse de; Zafer Engin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Oya Okar gibi isimler kemik kadroda yer almaktadır. Herkes tarağından sezilen Rıza Baba karakteri Zafer Engin tarafından canlandırılmaktadır. Mesut rolünü Şevket Çoruh üstlenirken Özgür Ozan ise Hüsnü ile kamera karşısına çıkmaktadır. Dizinin yeni bölümleri halen çekilmektedir.
  • 110
  • 17
  • 0
  American Gods izle
  American Gods izle
  American Gods Konusu: American Gods izleGünümüzde en popüler filmler ve diziler genellikle kitap uyarlamalarından oluşmaktadır. American Gods dizisi de kitap uyarlaması olarak yayınlanan dizilerden biridir. Dizinin Neil Gaiman’ın American Gods kitabından uyarlandığı bilinmektedir. Dizinin ana karakteri Shadow isimli genç bir adamdır.Shadow hapisten çıktığında eşinin bir trafik kazası sonrasında hayatını kaybettiğini öğrenecektir. Bu da genç adamın bambaşka yollara gitmesine neden olacaktır. American Gods konusu genç adamında karısının cenazesine giderken biri ile tanışması ile kendini oldukça belli etmektedir. Düzgün giyimli yaşlı adam Shadow ‘a uçak yolculuğu boyunca farklı uyarılarda bulunmaktadır. Yaşlı adamın verdiği bilgiler karşısında neredeyse eşinin acısını unutan Shadow, yaklaşan kötü olaylar karşısında kendine de bir rol bulacaktır.American Gods İçerik BilgileriDizinin yönetmenliği bir kişi tarafından yapılmamaktadır. American Gods yönetmenleri arasında; Vincenzo Natali, Adam Kane ve David Slade gibi isimler geçmektedir. İlk sezonu 2017 yılında yayınlanan, ikinci sezonu ise halen devam eden dizinin yapımcıları Loretta Ramos ve Dauri Chase ‘den oluşmaktadır. Dizinin ana karakteri olan Shadow Moon, Ricky Whittle tarafından canlandırılmaktadır. Shadow ’un uçakta tanıştığı Mr. Wednesday ise Ian McShane oyunculuğu ile ekranlara gelmektedir. Emiky Browning ise Laura Moon ‘a hayat vermektedir.
  • 2017
  • 60
  • IMDb 6.8
  • 33
  • 0
  Bungou Stray Dogs izle
  Bungou Stray Dogs izle
  Bungou Stray Dogs izleAsagiri Kafka’nın kaleminden çıkan ve Harukawa Sango’nun çizgileriyle renklenen mangadan uyarlanan anime ilk kez 2016’da yayına girmiş ve yeni sezon ile Nisan 2019’da izleyiciye sunulmuştur. Yeni sezonda yönetmen Igarashi Takuya, senarist Enokido Youji, karakter tasarımı ile animasyon için Arai Nabuhiro ile ekranlara dönmüş ve ayrıca açılış jeneriği için rock grubu Granrodeo ve J-pop grubu Luck Life ile anlaşma sağlanmıştır. Anime, süper güçleri olan ve bu güçleri mafyanın hedeflerini ve gizemleri çözmekte kullanan bir dedektif bürosunu, Armed Detective Agency, takip ediyor. Serideki karakterlerin adları Allan Poe, Agatha Christie, Mark Twain ve Akiko Yosano gibi ünlü polisiye yazarlarının ardından isimlendirilmiştir. Örneğin seride pelerini bir canavar haline getirme ve onu değiştirme gücüne sahip olan Ryūnosuke Akutagawa, aslında filmlere konu olmuş ilham veren hikayeler yayınlmıştır.
  • 2016
  • 25
  • IMDb 7.5
  • 17
  • 0
  Zengin ve Yoksul Son Bölüm izle
  Zengin ve Yoksul Son Bölüm izle
  Zengin ve Yoksul Son Bölüm izleYayın hayatına yeni başlayan Zengin ve Yoksul dizisi, isminden de belli olduğu üzere maddi olarak farklı konumlarda olan insanların yaşamlarını anlatmaktadır. Dizinin senaryosu; Yelda Eroğlu ve Hatice Meryem tarafından yazılmaktadır. Yönetmen koltuğunda ise Deniz Yorulmazer oturmaktadır. Zengin ve Yoksul oyuncuları arasında ise Binnur Kaya, Evrim Solmaz ce Osman Sonant gibi tanınmış isimler bulunmaktadır.Zengin ve Yoksul KonusuZengin ve Yoksul konusu gereği zengin ve fakir olarak ayrılan aileler birbirileri ile karşı karşıya gelecektir. Meral ce Berrin birbirlerini seven iki kuzendir. Oldukça güzel bir kız olan Meral, içinde bulunduğu yaşamdan zengin bir aileye gelin gitmesi ile kurtulduğunu zannetmektedir. Ancak genç kıs için hiç de hayat etmediği bir yaşamın kapıları açılmıştır. İçine düştüğü durumdan ötürü çok mutsuz olan Meral, kimseden de yardım görmemektedir. Ancak Berrin, Meral’in durumuna sessiz kalmayacaktır. İki genç kız, yan yana yer alarak hayatlarını yoluna koymaya çalışacaktır. Bu uğurda yer yer ailelerine de karşı gelerek hareket edeceklerdir. 
  • 2019
   • 32
   • 0
   Zalim İstanbul Son Bölüm izle
   Zalim İstanbul Son Bölüm izle
   Zalim İstanbul Son Bölüm izleZalim İstanbul, konusu ve oyuncuları sayesinde ekranların yeni fenomen dizilerinden biri olacağa benzemektedir. Dizinin ilk anlarında çekimler Hatay’da sonrasında ise İstanbul’da yapılacaktır. Bu sayede konu bütünlüğü oluşturularak farklı hayatların bir noktada birleştirilmesi sağlanacaktır. Zalim İstanbul dizisinin oyuncu kadrosunda; Deniz Uğur, Mine Tugay ve Fikret Kuşkan başrolleri paylaşmaktadır.Zalim İstanbul HakkındaDizinin ana karakterlerinden olan Seher, eşinin ölümünden sonra Hatay’da üç çocuğu ile yaşamını sürdürmektedir. Ancak çocuklarının iyi bir geleceğe sahip olması için elinden gelen her şeyi yapan Seher için işler istediği gibi gitmemektedir. Üstelik genç kadın yaşanan olaylar sonrasında çocukları ile birlikte İstanbul'a gitmek zorunda kalacaktır. Zalim İstanbul konusu da yapılan bu yolculuk ile başlamaktadır. Seher ve çocukları Agâh Bey’in otoritesinin hissedildiği yen, evlerinde pek çok zorluk yaşayacaktır. Karaçay Lojistik patronu olan Agâh Bey de Hataylı olması nedeni ile Seher ve çocuklarına ulaşmak imkânı bulmuştur. Ancak planlanan işler hem yaşanan aksilikler yüzünden hem de Agah Bey’in eşi Şeniz yüzünden gerçekleşemeyecektir.
   • 2019
   • 120
   • 34
   • 1
   Savaşçı Son Bölüm izle Full
   Savaşçı Son Bölüm izle Full
   Savaşçı Son Bölüm izle FullFox TV sevilen dizilerinden biri olan Savaşçı yeni bölümleri ile izleyenleriyle buluşmaya devam etmektedir. Dizinin oyuncuları; Berk Oktay, Murat Serezli, Hakan Dinçkol, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram ve Uğur Biçer gibi isimlerden oluşmaktadır. Askeri bir dizi olan Savaşçı, “Söz Konusu Vatansa, Gerisi Teferruattır!” mottosu ile yayın hayatına devam etmektedir.Savaşçı KonusuSavaşçı konusu, bordo bereli askerlerin yaşam hikayelerinden oluşmaktadır. En çok merak edilen askeri birliklerden biri olan bordo bereliler Savaşçı dizisi ile biraz anlaşılabilmektedir. Kılıç timi yakın geçmişe kadar en iyi bordo bereli timlerinden biri olarak bilinmektedir. Ancak komutanlarının hapse girmesinden sonra tim dağılmak zorunda kalmıştır. Albay Halil İbrahim Kopuz’un hapisten çıkması ile birlikte timi geri toplamaya çalışması ile dizi başlamaktadır. Aynı şekilde hapisten çıkan Yüzbaşı Kağan Bozok da timin yeniden toparlanıp yarım kalan işlerin tamamlanabilmesi için elinden geleni yapacaktır. Bunun yanı sıra Kılıç Timi, askeri başarılarının yanı sıra özel hayatlarında yaşadıkları ile de izleyenleriyle buluşarak askerin yaşamlarının anlaşılmasını sağlayacaktır.
   • 2017
   • 120
   • 18
   • 0

   Yerli film izle

   hdizle3.com sitesindeki film, dizi, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece vidmoly.me, rapidvideo.com, oload.tv vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden hdizle3.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Oğuzhan Koç'un başrol olarak oynadığı film Yol Arkadaşım 2 izle çok yakında full hd olarak yayında olacaktır. Dünya çapında ünlenen milli jokeyimiz Halis Karataş'ın hayatını anlatan Bizim için şampiyon izle 1080p olarak sitemiz de bulunuyor. Tüm Dünya da duyulan yüksek takipçi sayılara sahip olan Youtuber Enes Batur'un yeni filmi Enes Batur Gerçek Kahraman izle

   Yabancı dizi izle

   Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones izle. Son zamanların en çok ses uyandıran yapımlarından The Handmaid’s Tale izle. Efsaneler arasında yerini alan çılgın bir yapım Gotham izle. Darphane soyma fikri sizce de harika değil mi ?... La casa de papel izle. HBO'nun büyük yapımlarından olan Westworld izle. İngiltere yapımı olan harika bir dizi Peaky Blinders izle. Yeni yerli Netflix Dizisi olan Atiye - The Gift The Gift - Atiye izle ilk günden itibaren sitemizden izlenebiliyor. İşte karşınızdan utanmaz bir aile Shameless izle İşte gerçek bir efsane Pablo Escobar Narcos izle. Netflix dizilerinden bir tane daha; Sex Education izle. Türkiye'nin ilk netflix dizisi Hakan: Muhafız izle
   yabancı film izle - yabancı dizi izle - hd film izle - Yerli film izle - +18 erotik film izle

   iletisim eposta: [email protected]

   canlı casino - kaçak iddaa - Bahis Siteleri - Türk işi dondurma izle | Erotik Sex Filmi izle